SIRLI PIPPAR

167

Olen põline Tõrvakas ning juba põhikoolist saati on mind huvitanud ühiskonda panustamine. Nii olen kaasa löönud küll maakondlikes kui üle-eestilistes noorteorganisatsioonides, samuti kohalikus noortevolikogus ja õpilasesinduses. Ühiskonda panustamisel on neist organisatsioonidest saadud kogemused minu meelest väga palju väärt.

Mind huvitab see, et inimesed oleksid oma kodukohaga rahul. Et nad oleksid kaasatud ning tegutsemisviis kõigi suhtes õiglane ja läbipaistev. Põhjus, miks ma kohalikel valimistel kandideerin, on lihtne – mind huvitab minu kodukoha käekäik. Ma pole käed rüpes ootaja, vaid mulle meeldib viga nähes abi pakkuda.

Tunnen, et kodukohta tagasi tulles olen palju rohkem märkama hakanud. Mind huvitab, et eelkooliealised lapsed saaksid käia huviringides ning et need ringid ei maksaks lapsevanemale hingehinda. Mind huvitab, et Riiska linnaosa saaks uue hingamise. Et lastel oleksid kaasaegsed mänguväljakud, kus mängida. Et noortel oleks rohkem valikuid oma vaba aega veeta, et neil poleks Tõrva vallas igav elada.

Teed ja tänavad vajavad rohkem tähelepanu – eriti Veski tänav ja seal asuv sild (jah, ka kaarsild), aga ka tänavad, kus puudub üldse kõnnitee (Patküla, Kalmistu jne). Parklad, mis näevad välja kui kuumaastikud, mida me keegi enam isegi ei märka, tuleks korrastada. Need on vaid mõned mõtted, mille pärast ma kandideerin.

Tõrvas on palju huvitavaid väljakutseid lisaks neile. Kui soovid minu mõtetest lähemalt kuulda, siis võta julgesti ühendust!

Arendusspetsialist, Elva vallavalitsus